Fakulta informatiky a informačných technológii - Ladislav Laykou Gallay
photo taken @ Budapest railway station
Ladislav Laykou Gallay

Fakulta informatiky a informačných technológii

Pridaný pred 6 rokmi | 28. Jún 2012 | Prečítaný 956-krát | Komentáre 4

Momentálne som sa úspešne dostal na Fakultu informatiky a informačných technológii na STU v Bratislave. Dnes som mal zápis. V budúcnosti sa budem viac zaoberať touto oblasťou mojich záujmov. Prijatý som bol na základe dobrých výsledkov z externej časti maturitnej skúšky z matematiky a úspešnej účasti v súťaži ProFIIT - programovacia súťaž organizovaná FIITkou. Vďaka Bohu som tento rok aj úspešne zmaturoval, našiel si brigádu, dostal vodičský preukaz a mám skvelú priateľku Lucku. Tak len toľko k môjmu životu.

Do budúcna sa pokúsim byť aktívnejší aj na tomto svojom blogu. Ak by vás niečo zaujímalo napíšte mi (do komentára, alebo na e-mail ladislav.gallay@lentil.sk). Niekedy neviem o čom písať, aby to nebolo niečo, čoho je na internete veľa. Môžem sa vyjadriť ku témam ako informatika, hudba (hra na kalvír, bicie, gitara, trošku spev), tvorba videí a efektov a zvukov a zvukových efektov. K politike a ekonomike veľmi blízko nemám. Ale ostatné témy - veď skúste :)

Tagy: zo života o mne 
Avatar - Krystallynn
Krystallynn pred 2 rokmi
I hate my life but at least this makes it beabrale. http://qgcgoguycng.com [url=http://cwuzzrwc.com]cwuzzrwc[/url] [link=http://fycowiifn.com]fycowiifn[/link]
Avatar - Geraldine
Geraldine pred 2 rokmi
Hot damn, <a href="http://jhgfvgin.com">loonkig</a> pretty useful buddy.
Avatar - Biana
Biana pred 2 rokmi
What an awesome way to explain this-now I know evrghtyine!
Avatar - Nika
Nika pred 4 rokmi
Ahoj. Prezerala som si tvoj bolg a zdá sa mi byť dosť užitočný ,no chcela by som ziskať užitočnejšie onfo. o natáčaní filmov a podobne. Kedže som v tomto obore úplný nováčik, neviem čo všetko treba pre spravne natoení film. Základy už poznám len zišli by sa mi vedomosti dopodrobna :) Poitrebovala by som vedieť napr. V akom programe treba strihať videa a podobné záležitosti ... Movie Maker sa mi zdá byť trošku zlí... Ja pracujem v Sony Vegas a chcela by som ísť troška vyššie čo sa týka dobrých programov.. Mohol by si mi prosím poradiť nejaký dobrý program pre tvorbu a strih filmov ? :)

Zanechať komentár

Prezývka:
E-mail: (nebude zverejnený)
Upozorniť: (v prípade odpovede zaslať upozornenie na Váš e-mail)
Kontrolný kód
refresh
Check code picture
(opíšte znaky z obrázka)
Pre zobrazenie avatarov využívam službu gravatar.