Letné tábory 2011 - Ladislav Laykou Gallay
photo taken @ Budapest railway station
Ladislav Laykou Gallay

Letné tábory 2011

Pridaný pred 6 rokmi | 17. August 2011 | Prečítaný 914-krát | Komentáre 0

Prinášam aj videá z letných táborov, ktorých som sa zúčastnil. Ako prvé išlo o kresťanský letný tábor staršieho dorastu (15-18 rokov) v stredisku Prameň Detská misia, kde som sa zúčastnil ako účastník. Táborová hymna s názvom "Zbav ma pút" dostala aj svoj tanec, ktorý sa všetci naučili a v posledný deň sme ho aj natočili. Téma tábora bola "Slobodný" a preto toto aj nasledovné video veľmi úzko súvisia s touto tematikou.

Okrem tanca sa natočilo aj video v rámci filmového workshopu. Chlapci si vymysleli, že chcú natočiť niečo na štýl Prison Break  a tak vznikol klip s názvom Útek.

Ďalší tábor, ktorého som bol účasťou je tábor pre mladší dorast v stredisku Matejková v meste Brezová pod Bradlom. Tu som už účinkoval ako vedúci. Opäť sme mali aj filmový workshop z ktorého vzniklo video koOperácia. Témou tábora bolo "Jeden za všetkých, všetci za jedného" a učili sme sa o priateľstve a to, že priateľ nás povzbudí, nám odpustí, nám pomôže, povie nám pravdu do očí, sa nás zastane.

Ako bonus prikladám ešte video modrého tímu, ktorí v rámci jednej hry mali za úlohu vymyslieť básničku o priateľstve, použiť v nej určené slová a natočiť klip. Modrí tím to zvládol bravúrne a stojí to za pozretie.

Žiadny komentár

Zanechať komentár

Prezývka:
E-mail: (nebude zverejnený)
Upozorniť: (v prípade odpovede zaslať upozornenie na Váš e-mail)
Kontrolný kód
refresh
Check code picture
(opíšte znaky z obrázka)
Pre zobrazenie avatarov využívam službu gravatar.