photo taken @ Budapest railway station
Ladislav Laykou Gallay

Anglicko 2010 - 5. a 6. deň

Pridaný pred 8 rokmi | 02. Máj 2010 | Prečítaný 584-krát | Komentáre 0

Deň po dni pred dňom kedy mal byť festival. Kreatívne začiatky neboli nikdy mojou silnou stránkou. Je streda, 28. apríl a dnes sme robili festival. Do školy sme dorazili tak ako obvykle. Trebalo vylepiť postery s krajinami na stenu v telocvični, ešte raz prejsť celý priebeh festivalu a urobiť si jasno v tom, ako sa budú zapisovať a hodnotiť jednotlivé disciplíny. Okolo 12:30 prišlo asi 90 detí z okolitých základných škôl. Posadali si na zem a dvaja z našich lídrov mali krátky príhovor. Nasledoval warm-up (rozvička) a rozdelenie do tímov. Deti boli aktívne, zapájali sa, hrala super hudba a nálada bola na nezaplatenie. Úžasný pocit z dobre odvedenej práce, ktorá nás veľmi bavila.

Na večer bola naplánovaná party. Nie je dosť slóv na to, aby som opísal tú atmosféru. Slzy šťastia aj smútku. Prikladám preto video.

Šiesty deň bolo načase ísť domov. Štvrtok, 29. apríla som vstal o piatej ráno. Už som bol zbalený. O hodinku sme sa všetci stretli na Avondale centre pripravený na odchod. Opäť niekoľkohodinová cesta do Londýna a odtiaľ let do Bratislavy. Som rád, že som sa mohol zúčastniť tohto výletu. Ďakujem všetkým za všetko a dúfam, že sa čoskoro budem môcť vrátiť späť.

Žiadny komentár

Zanechať komentár

Prezývka:
E-mail: (nebude zverejnený)
Upozorniť: (v prípade odpovede zaslať upozornenie na Váš e-mail)
Kontrolný kód
refresh
Check code picture
(opíšte znaky z obrázka)
Pre zobrazenie avatarov využívam službu gravatar.